درباره ما

 

بگ لرن جاییه که علایقتون با افراد مورد نظرتون متصل میشه و دیده میشید

 

لوگوی وبسایت بگ لرن

 

خودت رو بیان کن

بگ لرن همان بوم شماست. با ارسال ویدیوهای مختلف میتونید به صفحه خودتون رنگ‌‌های مختلفی ببخشین. اگر دوست داشته باشین میتونین اون‌ها رو با برچسب و متن بپوشونین.

 

خودت باش

هر طور که می‌خواهید نگاه کنید. ویدیوهای آموزشی خودتون رو سفارشی سازی کنین. هر موضوعی که به اون علاقه دارین رو دنبال کنین. موارد جدیدی که حتی نمیدانید وجود دارد رو پیدا کنید.

 

با اونایی که دلتون میخواد، ارتباط برقرار کنید

به میلیون‌ها نفر در میلیون‌ها شغل بپیوندید. چیزی را که دوست دارید ببینید و یا آن را با بقیه به اشتراک بگذارید.

 

بگ لرن

شاید براتون جالب باشه بدونین بگ لرن از کجا به وجود اومد. همه چیز از یک چرا شروع شد. اینکه چرا یه مرجع بزرگ نداریم که هم بشه آموزش‌های مختلف و حتی تخصصی رو در اون دید و هر فرد بتونه هر چیزی که بلد هست رو به صورت ویدیوی آموزشی آپلود بکنه و مهمتر از اون، بتونه برای کسب و کارش تبلیغ بکنه. پس در اواسط سال ۹۹ بود که دو تا علی که برنامه نویس و متخصص رشته کامپیوتر بودن تصمیم گرفتن سایت بگ لرن رو برای رسیدن به اهدافی بزرگتر طراحی کنن و صفر تا صد این کار رو خودشون انجام دادن. حاصل تلاش اونا شد این سایتی که میبینین. یه بچه نوپا که تموم کارها و آموزش‌ها درونش رایگانه. حالا شما خودتون میتونین در کامل کردن این پازل سهیم باشین و هر تخصصی که دارین رو به صورت فیلم روی سایت آپلود کنین و حتی برای کسب و کار خودتون تبلیغ کنین که در نهایت رزومه‌ای هم برای خودتون محسوب میشه.

 

 

 

 

من محمدعلی آتشکار فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار هستم. عاشق آموزش و پیشرفت. از بچگی دوست داشتم تدریس کنم و کسب و کار خوبی راه بندازم. معلم و مدرس نشدم ولی همیشه تو ذهنم این فکر رو داشتم که بتونم برای آموزش تمامی بروبچه های ایران زمین توی هر زمینه و حرفه و تخصصی کارهایی کنم. هیچ وقت نا امید نشدم و به توانایی ها و چیزهایی که میدونستم ایمان داشتم و دارم و به این عقیده هستم که باید از یک جایی به هر شکلی که شده شروع کرد. یکی دیگه از ویژگی های اخلاقی من اینکه به حرف کسایی که فقط حرف میزنن و هیچ کاری نکردن اهمیت نمیدم و حتی فکر خودم هم درگیرشون نمی کنم. یکی از علایق من اینه که درباره تکنولوژی و وب همیشه آپدیت باشم و میدونید که آپدیت بودن مستلزم داشتن یه منبع خوب برای آموزشه. توی بلگ لرن می تونید حتی خودتون هم به آموزش بپردازید و تبلیغ کنید. تمامی آرزو و امید من اینه که این بستر و ایده های همراه اون بتونه یک بار بزرگی از دوش هرکسی برای آموزش دیدن برداره. به امید دیدن هرچه سریع‌تر اون روز.

 

 

 

 

 

 

من علی پورنوروز هستم فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر، البته هم سخت افزار و هم نرم افزار. به خاطر علاقه شدیدی که هم به کامپیوتر و برنامه نویسی و تکنولوژی و هم به برق و الکترونیک و شبکه داشتم، تصمیم گرفتم در هر دو رشته تحصیل کنم. کارشناسی رو با مدرک سخت افزار و کارشناسی ارشد رو با مدرک نرم افزار گذروندم. علاوه بر علایقی که گفتم، بینهایت عاشق بازی‌های رایانه‌ای هستم طوری که در زمینه نقد بازی ها هم فعالیت می کنم. به هر حال یه تشنه آی تی هیچ موقع سیراب نمیشه! توی دوران مدرسه روی پای خودم وایسادم و از همون موقع به صورت پروژه‌ای برنامه نویسی می کردم و طراحی سایت انجام می دادم. همیشه آرزو داشتم به هر کسی که به حوزه‌های کامپیوتر یا الکترونیک علاقه داره، هر چیزی که در توانم بوده رو به اونا یاد بدم تا بتونن قدمی در راه رسیدن به اهدافشون بردارن. نا امیدی برای من هیچ معنایی نداره و همیشه با ترس هایی که داشتم جنگیدم و ازشون درس گرفتم. به همین خاطر همیشه فکر می کردم چقدر خوب میشه اگه یه منبعی رایگان وجود داشته باشه که همه با هر سنی و از هر قشری بتونن آموزش‌ های لازم رو ببینن و در کار خودشون موفق بشن و حتی بتونن اونو به بقیه هم معرفی کنن و اگه خودشون هم چیزی بلد هستن، با بقیه به اشتراک بگذارن. بگ لرن می تونه توی این راه به شما کمک کنه. پس سریع تر بیاین که از این قطار جا نمونین!

تماشای ویدیوهای بیشتر
ویدیوهای بعدی